Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Limassol, Kypr – barman

Co mě vedlo vydat se na Kypr?
Zkrátka potřeboval jsem změnu. Měl jsem stabilní, dobře placenou práci ale i tak jsem cítil, že tomu chybí nějaký impuls.Bylo to už moc monotónní. Již v minulosti jsem v cizině pobýval a dalo mi to spoustu zkušeností do života a cítil jsem, že po všech těch covidových „odrhovačkách“ se chci uklidit někam,  kde budu mít tu potřebnou změnu.
Kypr se jevil na první (i druhý) pohled ideálně. Nikdy jsem tam nebyl a to mě lákalo ještě víc.

„Zjistil jsem si nějaké obecné info a za pár dní už jsem kontaktoval COOLAGENT.Tam mi vše ochotně vysvětlili a po celou dobu vyřizování si různých věcí (ÚP, pojišťovna,..) mi byli plně k dispozici.“

Absolvoval jsem telefonický pohovor s potenciálním zaměstnavatelem. Řešili jsme jak pracovní věci tak věci ohledně ubytování. Jakmile sme se dohodli,ještě ten den jsem bookoval letenku.
Vše i s výpovědí v bývalé práci trvalo cca měsíc. Odlétal jsem v polovině listopadu.
Velmi mi usnadnilo že po přistání v Phaposu už na mě čekalo domluvené a již zaplacené taxi což bylo super protože jsem přiletěl v 1hod ráno.

 „Co se týká života tady,sedí mi. Nějaký kulturní šok se nekonal, možná jen ten příjemný.“

Cyprioti jsou neskonale přátelští a hlavně ochotný. Doteď nemám jedinou špatnou zkušenost. Je to „kafíčkový“, pohodový národ, místní si prostě rádi posadí v kavárně u freda esspresa 🙂 S domluvou také není problém, každý zde mluví anglicky.
Co se týká práce, tak pro našince je poměrně nezvyk pracovat 6 dní v týdnu. Ze začátku jsem si trochu zvykal ale už s tím nemám problém. Pro mě osobně je třeba horší klasický „český “ třísměnný provoz což je pro lidský organismus neskutečnou zátěží.
Bydlím 10min pěšky od práce i od moře kde velice rád trávím každou volnou chvilku. Z hlediska lokality si nejde na nic stěžovat. Pracuji jako barman a baví mě to. Už jsem to kdysi dělal takže jsem se poměrně rychle adaptoval. Víkendy umí být náročné ale tak to v pohostinství a gastronomii chodí všude.

„Pokud můžu mluvit za sebe, jsem rád že jsem COOLAGENT kontaktoval a rozhodl se vydat vstříc novým zážitkům.“

Kypr je nádherný ostrov plný kontrastů, úžasné historie, krásné přírody a vstřícných lidí.
Ondřej

Chceš také poznat Kypr jako Ondřej?

Tak neváhej a kontaktuj nás ještě dnes!

 

Se vším ti ráda pomůže naše koordinátorka Míša Svobodová na emailu brno@coolagent.cz, nebo tel. čísle +420 724 124 368

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?