Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Animátor, Chorvatsko

Dobrý den,

vždycky jsem si chtěl zkusit delší pobyt v zahraničí, zažít něco jiného a zároveň to pro  nás byla i výzva, když jsme s kamarádem našli nabídku práce v Chorvatsku a podmínky, informace a vše spojené s touto pracovní příležitostí ani jsme neváhali a nasedli na vlak.

„Nejdřív jsem se vyřizování bál a čekal jsem že toho bude hodně, ale vlastně z mé strany stačilo vyplnit pár formulářů a informací, o zbytek se postarala společnost COOLAGENT.“

Vždy když jsem potřeboval poradit nebo dodatečné info, stačilo zvednout telefon a agentka Jarka mi vše zodpověděla. Samotné vyřizování trvalo zhruba 10 dní, když jsme přijeli skoro vše bylo zařízeno.

Je určitě něco jiného každý den vstávat a pracovat u moře, první týden to byl boj s horkem, ale s každým dalším dnem se to zlepšovalo, je tu klid a lidé jsou tu velmi přátelští, poznal jsem zde spoustu zajímavých lidí.

animátor v chorvatsku

Ubytování je skromné ale je tu vše co potřebuji, místo na spaní, koupelna, máme tu i vařič, který úplně nepoužíváme protože každý den dostáváme jídlo z místního hotelu, máme k dispozici veliký balkon na kterém trávíme většinu času.

 

 

 

Jak vypadá můj typický pracovní den?

Ráno vstávám kolem 8-9 hodiny a v 9:45 máme sraz s kolegy, v 10 hodin začíná náš ranní program, každý den se začíná ranní rozcvičkou / jógou, a do 12 hodin máme různé programy, jako volejbal, basketbal, aktivity s dětmi a nebo aqua gym. Do 16:00 máme volno a pak nám začíná odpolední směna která se většinou skládá také z nějakého sportu a nebo speciální tematické dny pro děti, každý pátek je zde kouzelnická show takže si odpočineme a jen sledujeme jak se děti baví, odpolední směna končí v 18h a večer máme mini disco pro děti.

Většinu volného času trávím u moře, bazénu a nebo s kolegy v místní kavárně, když jsme opravdu líní tak si jen pustíme nějaký film nebo hudbu a odpočíváme, když máme volný celý den, což je každá sobota tak jedeme na nějaký výlet nebo procházku po okolí. Nebo za noční zábavou do města.

„Lidé jsou tu velmi přátelští a žijí zde lidé různých národností, jsou velmi komunikativní a rádi si povídají (někdy až moc). Jsou velmi ochotní a se vším rádi poradí a nebo pomůžou.“

práce v chorvatsku

Kousek od nás je krásné město Poreč které navštěvujeme pravidelně, a o kousek dál je Novigrad.

Pár dní po našem příjezdu se tu pořádala soutěž Mr. Ulika řekli jsme si že se zajdeme podívat abychom se tu trochu rozkoukali, no dopadlo to tak že nás dva vybrali z hlediště a museli jsme před všemi soutěžit ve zpěvu, tanci, a tak dále, když se ohlédnu zpět tak to byl opravdu zážitek.

„Určitě bych doporučil každému, kdo si chce odpočinout od Českého stereotypu a zkusit něco nového, společnost COOLGAGENT vše zařídí a vám stačí už jen v pořádku dorazit na dané místo.“

Chtěl bych určitě ještě někdy zkusit práci v zahraničí, je to veliký zážitek, zkušenost a výstup z komfortní zóny.

 

Hezký den

Ondřej

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?