Ondra – plavčík, pracovní pobyt na Kypru

Coolagent jsem našel při surfování na Googlu, když jsem hledal jakoukoli práci na sezónu spojenou s plavčíkem v alespoň trochu anglicky mluvící zemi a právě při tomto hledání jsem narazil na tuto agenturu, u které se mi velice zamlouvala možnost práce na Kypru jako bazénový plavčík.

Spolupráce s touto agenturou mi byla velice příjemná.

Pomohli mi s každým problémem, který jsme společně bez značných problémů vyřešili. Skvělá a svižná komunikace. Takřka vše co se dalo od zprostředkovatele takového tripu očekávat mi bylo zajištěno. Není si nač stěžovat. K zakončení reference bych rád poděkoval Jarce Dudíkové, se kterou jsem po celou dobu jednal, a která může za můj pozitivní ohlas.

Co se týká hotelu, kde jsem ubytovaný, tak bych řekl, že se to dá akceptovat, snídaně a obědy sice žádná sláva, zato třeba ubytování si musím pochválit. Na ostatní spolupracovníky a nadřízený si asi také nemůžu stěžovat, i když z manažera jde docela strach . Trošku mě ubíjí ty teplotní podmínky, ale jsem v létě na Kypru, tak se nemůžu divit.

Jediné co beru jako velké mínus je covidová situace ve které jsme přijeli, každý třetí den testování pokud se člověk nenaočkuje, nošení roušky ve 40° a veškerá další opatření s tím spojená především i mimo hotel, což se netýká jen klubů, ale i třeba supermarketů.

V kostce bych to shrnul, že plavčická práce na Kypru je super, jen né tolik v pandemické situaci ve které teď jsme.