Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kypr – plavčík

Coolagent jsem našel při surfování na Googlu, když jsem hledal jakoukoli práci na sezónu spojenou s plavčíkem v alespoň trochu anglicky mluvící zemi a právě při tomto hledání jsem narazil na tuto agenturu, u které se mi velice zamlouvala možnost práce na Kypru jako bazénový plavčík.

Spolupráce s touto agenturou mi byla velice příjemná.

Pomohli mi s každým problémem, který jsme společně bez značných problémů vyřešili. Skvělá a svižná komunikace. Takřka vše co se dalo od zprostředkovatele takového tripu očekávat mi bylo zajištěno. Není si nač stěžovat. K zakončení reference bych rád poděkoval Jarce Dudíkové, se kterou jsem po celou dobu jednal, a která může za můj pozitivní ohlas.

Co se týká hotelu, kde jsem ubytovaný, tak bych řekl, že se to dá akceptovat, snídaně a obědy sice žádná sláva, zato třeba ubytování si musím pochválit. Na ostatní spolupracovníky a nadřízený si asi také nemůžu stěžovat, i když z manažera jde docela strach . Trošku mě ubíjí ty teplotní podmínky, ale jsem v létě na Kypru, tak se nemůžu divit.

Jediné co beru jako velké mínus je covidová situace ve které jsme přijeli, každý třetí den testování pokud se člověk nenaočkuje, nošení roušky ve 40° a veškerá další opatření s tím spojená především i mimo hotel, což se netýká jen klubů, ale i třeba supermarketů.

V kostce bych to shrnul, že plavčická práce na Kypru je super, jen né tolik v pandemické situaci ve které teď jsme.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?