Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Nikola Š., program COOL MALLORCA, léto 2012

Dobrý den,
už sem si zvykla na práci..musim říct, že první dny nebyly jednoduché,hlavní  problém u mě bylo pochopit a zvyknout si na mentalitu Španělů.S jazykem nemám problém,domluvím se dobře. Vesnice je pro mě až moc klidná, ideální místo pro rodinnou dovolenou,ale pro mladé lidi jako jsme my, kteří se chtějí jít po práci bavit to moc ideální není:)..jinak práce se dá zvládat,lidi v retauraci se snaží pomáhat a za to jsme rádi:).. spropitné dostáváme každý týden..kdyby vás zajímalo ještě něco,ráda napíšu:) posílám pár fotek,které jsem nafotila.

smidova1.jpg smidova2.jpg smidova3.jpg 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?