Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Bazoches Sur Guyonne, Francie

4 měsíční pobyt v školním roce 2015/2016 – Můj 4 měsíční pobyt byl jednoduše nezapomenutelný! Moje hostitelská rodina byla velmi milá a starostlivá, ukázali mi mnoho z francouzské kultury a každodenního života. Bydlela jsem v malé vesnici s názvem Bazoches-sur-Guyonne, která byla asi hodinu a půl od Paříže. Okolí bylo příjemné a velmi jsem si oblíbila místní atmosféru, což mi pomohlo se rychle začlenit. Navštěvovala jsem školu Lycée Viollet-le-Duc, kde jsem se hodně naučila a moje francouzština se hodně zlepšila ve všech směrech. Ve třídě byla stále zábava a všichni byli velmi milí a přívětiví.

NelaFR2NelaFR3NelaFR1

Samozřejmě i s mojí rodinou jsem zažila mnoho zážitků jako například výlet do Montluçonu, návštěvu zámku Mesnuls, událost Garde Républicaine, nákupy v centru hlavního města a také tři výlety do Disneylandu :).

Bylo to neobyčejné období, kdy jsem toho mnoho zažila a objevila a hlavně našla skvělé kamarády.

 

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?