Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Andover, Kansas, USA

Školní rok 2015/2016 – Ahoj, jmenuji se Natália Lapáková, je mi 17 let a jsem studentkou čtvrtého ročníku (senior) na střední škole v USA. O studiu v USA jsem snila velmi dlouho a právě COOLAGENT mi pomohl tento sen splnit. Rodina, která si mě vybrala, bydlí v Kansase v městečku Andover.

Natalia8Natalia4Natalia5Natalia9

Do USA jsem přiletěla 31. července. Let proběhl v pořádku až na to, že jsem skoro zmeškala letadlo z Amsterdamu :D. Na letišti už na mě čekala rodina spolu s mými host sourozenci a koordinátorkou.

V rodině mám 4 host bratry (z toho dva bydlí s námi) a host sestru. Ze začátku jsem s rodinou moc nevycházela a přemýšlela jsem o změně rodiny, ale nakonec jsme s mou koordinátorkou vše vyřešily, což mě velmi potěšilo.

Natalia6

Natalia7První měsíc byl velmi těžký. Nové prostředí, noví lidé a moje angličtina nebyla až tak dobrá. Do USA jsem přiletěla přibližně dva týdny před tím, než začínala škola. To bylo velmi dobré rozhodnutí :).

Natalia3

Natalia2Škola mi začínala 13. srpna. Andover High School má okolo 600 studentů. Kromě obvyklých předmětů jsem si vybrala také Photojournalism (1. semestr) a Weight Training (2. semestr). Poznala jsem tam mnoho úžasných lidí. Lidé v Americe jsou neskutečně milí. Každý si chce s výměnnými studenty povídat, chtějí slyšet náš akcent a poznávat zemi, z které pocházíme.

Natalia14

Natalia15

Už mám za sebou mnoho akcí. Rodina mě vzala s sebou do Bransonu ve státě Missouri, kde jsme většinu času jen odpočívali nebo nakupovali. Dále Senior Late Night, což byla noc právě jen pro seniors. Školní autobus nás odvezl do zábavního parku, v kterém jsem vyzkoušela mnoho horských drah. Trojan Night byla soutěž mezi ročníky, samozřejmě jako každý rok vyhráli seniors. Great Andover Days, Homecoming, Halloween, Football games, to vše bylo opravdu úžasné, velmi jsem si to užila. V nejbližší době mě čeká výlet do Oklahomy, Californie, Prom a nakonec protože jsem senior, tak i typická americká maturita, na kterou se velmi těším.

Natalia11Natalia10Natalia12

Momentálně jsou to už 3 měsíce, co jsem přiletěla do USA a můžu říct, že angličtina se mi hodně zlepšila. Všichni studenti, kteří přemýšlejí či jet, tak jim doporučuji nerozmýšlet a jet! Nebojte se vyzkoušet něco nového, poznáte nová místa, nové lidi.

Pro mě to bylo opravdu nejlepší rozhodnutí. Moc děkuji COOLAGENTu, že mi z mého snu pomohl udělat realitu!

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?