Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Program COOL hospitality

Hezký den Jarko.

Píšu tento ohlas na můj pracovní pobyt v hotelu hlavně jako inspiraci pro starší lidi, kteří by třeba potřebovali dodat odvahu a odjet pracovat do zahraničí. Všem to vřele doporučuji. I když vaše angličtina není perfektní, agentura vám práci zařídí a v podstatě se nemusíte o nic starat a nic řešit. Při pobytu v hotelu se zde cítím velmi bezpečně. Vše je zde hlídáno, takže nemusím ani zamykat. Já jsem ubytována v pokoji pro hosty. Můj pobyt je necelých 6 měsíců dlouhý.  Ze začátku jsem měla trošku hlad, ale blízké Tesco mi pomohlo. Pracuji 6 dní, 1 den je off. Díky AG. COOLAGENT

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?