Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Michaela B., 19 let, jazyková pobyt na škole Westbourne Academy, Bournemouth

Díky mé skvělé rodině jsem mohla zažít jeden z nejlepších zážitků za můj život. Na 3 týdny jsme odcestovala do jižní Anglie do města Bournemouth. Cestovala jsem sama letecky, letěla jsem po druhé v mém životě a ještě k tomu úplně sama. Z celé cesty jsme byla vystrašená. Nad mé očekávání jsem vše bravurně zvládla. Bydlela jsem v části Parkstone. Do školy jsem to měla necelých 20 minut autobusem. Doprava zde byla vynikající. Moje náhradní rodina byla skvělá a trpělivá, velmi jsem si je oblíbila. 🙂 Můj pokoj byl útulný a hned jsem se zabydlela. Můj první den ve škole byl pro mě stresující, ale zvládla jsem i rozřazovací testy. Našla jsem si tam kamarádku z Itálie a Turecka a ještě kamaráda ze Španělska. S těmito 3 lidmi jsem trávila celý můj pobyt v Bournemouthu. Samozřejmě to nebyli jediní mí přátelé, ale byli mi nejblíž. Nikdy na ně nezapomenu!       ohlas   ohlas4

Škola i učitelé byli úžasní. Velmi mi to pomohlo v rozvoji mé angličtiny. Po prvním týdnu se moje angličtina zlepšila, jak v množství slovíček, frází, ale také v rychlosti. Nikdy by mě nenapadlo, že si budu anglicky vykládat stejně jako v češtině. Školu jsem měla dopoledne, takže jsem měla prakticky celé odpoledne a večer volno. Škola nabízí množství výletů. Já jsem se podívala na Stonehenge a do historického města Bath. Taky jsem s přáteli podnikla výlet na útesy Old Harry Rocks. Samozřejmě, jsem si prošla celý Bournemouth – Poole, Parkstone i Westbourne. 

ohlas2  ohlas3

Chodili jsme na nákupy do centra Bournemouthu, na kafe, do clubů a večer se hromadu lidí ze školy usadilo ve velkém parku v centru a do noci se vykládalo, bavilo. 🙂 Čekala jsem typické deštivé počasí, ale opak byl pravdou. Za 3 týdny mi pršelo možná 5 hodin. Takové počasí jsem v Anglii ještě nezažila. Teploty se pohybovaly okolo 35°C. Koupala jsem se v moři a 2x jsem se pěkně spálila. 😀 Protože kdo by počítal, že v Anglii budou takové tropy a bude potřeba opalovacího krému.. Když se zpětně dívám na fotky je mi strašně smutno a moc mi to chybí. Nechtělo se mi vůbec odjíždět domů.  Jazykový pobyt v Anglii můžu jen doporučit! Moje angličtina se zlepšila a zrychlila, našla jsem nové a úžasné kamarády a mám zážitky na celý život! Velmi Vám děkuji za zprostředkování jazykového pobytu. Michaela B. 🙂   

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?