Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kalifornie, USA

Ohlasů našich Au Pair z USA není nikdy dost, co myslíte?
Baví vás?😍 Nás totiž moc! Dnes se podíváme na ohlas od Míši ✨

„Uvědomila jsem si svoje priority v životě, jsem ve spoustě věcech jistější a víc si vážím toho, co mám okolo sebe a doma.“

🇺🇸 Co Vás vedlo k tomu vydat se do USA?

Navštívit USA byl jeden z mých snů už několik let, vždycky jsem chtěla vidět všechna ta místa, která jsem znala z filmů na vlastní oči, navštívit národní parky, metropole, poznat nové lidi a jejich mentalitu a zkusit si na nějaký čas život v cizí zemi. 😌 Četla jsem blogy několika českých holek, které již v USA byly jako au pairs a s přesvědčením, že si dobře uvědomuju všechna pozitiva a negativa si vše chtěla zažít na vlastní kůži. Během posledního roku studia na vysoké škole jsem si tak podala přihlášku a dala si pobyt jako „odměnu“ za státnice.

🇺🇸 Jaký je Vás dojem z dané země?

To podle mě nejde jednoznačně popsat a hodně záleží na oblasti. USA je krásná, rozmanitá, země a tak jak je každý stát něčím jiný a specifický, to samé se dá říct i o lidech. Prvních pár měsíců jsem strávila v Californii, kde jsou nádherné pláže a západy slunce, či místa na hikování. ⛰ Pamatuju si, že jsem byla ze začátku unešená ze všech těch luxusních sídel, která jsme měli v naší čtvrti.

„Největší zážitek je určitě koncert Christiny Aguilery v Hollywood Bowl!“

 

 

 

Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že jsem bydlela u Los Angeles tam také život vyjde poměrně draze. Několikrát jsem se bavila s místními, kteří si stěžovali na vysoké náklady na bydlení a i ceny za jednopokojový byt tam jsou extrémně vysoké.
Strávila jsem taky nějaký čas v Coloradu, což je stát s dechberoucí přírodou, spoustou národních parků, přírodních památek a ráj pro všechny outdoorový nadšence. Je tam velké množství tras na hikování, cyklistických stezek, lyžařských středisek a většina dní v roce je slunečných. 🌞 Co se týče lidí, jsou přátelští, aktivní v jakémkoliv věku a kdo tam nehikuje, jako by nebyl.
Momentálně se nacházím v Texasu, kde jsem sice chvilku, ale rozhodně můžu říct, že věta „Everything is bigger in Texas“ tu rozhodně platí. Zároveň jsem si stihla všimnout, že lidi jsou tu milí a uvolnění, není výjimkou, že vám v obchodě pochválí oblečení (ať už máte na sobě cokoliv), omluví se, když do nich omylem strčíte nebo strávíte několik minut na křižovatce, protože si navzájem dávají přednost a nikdo nechce vyjet jako první.

„Poznala jsem navíc skvělý lidi z celého světa a našla druhý domov.“

Jaký je největší zážitek z pobytu?

Největší zážitek je určitě koncert Christiny Aguilery v Hollywood Bowl! Nejen, že ti co mě znají ví, že ji mám ráda už od malička, ale když jsem tam stála a uvědomila jsem si, že jsem na jejím koncertu v Hollywoodu, bylo to nepopsatelný. Zároveň ráda vzpomínám na čtyřdenní hikovací výlet s dalšími dvěmi Češkami. Celé jsme to pojaly hodně lowcost, kempy byly plné, takže jsme spaly v autě na parkovištích, ale ty výhledy, koupání se pod vodopádem nebo v horském jezeře byly k nezaplacení!
Michaela

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?