Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Concordia, Kansas, USA

Školní rok 2015/2016 – Ahoj všichni!

Jmenuji se Matuš a tento rok jsem se i já rozhodl zúčastnit jedinečného roku v U.S.

Poprvé, když jsem o této možnosti slyšel, tak mě to hned velmi zaujalo. Celý jeden rok v zahraničí, na nové škole, s úplně novými lidmi. No musím říct, že to chtělo více než jeden den na rozmyšlenou.

Matus2Matus1

Ale dnes, když sedím v křesle v domě své hostitelské rodiny, nelitujem toho, jak jsem se rozhodl. Právě teď trávím celý jeden školní rok v U.S. na střední škole. Naše škola má přibližně 500 studentů a nabízí velké množství příležitostí pro rozvoj vaší osobnosti.

Já osobně věnuji nejvíce času  FCCLA – Family, Career and Community Leaders of America (http://www.fcclainc.org/), FBLA – Future Business Leaders of America (https://www.fbla-pbl.org/) a americkému fotbalu. Každému z vás rozhodně doporučuji vyzkoušet aspoň jednou v životě americký fotbal. Co určitě nemůžu zapomenout zmínit je kvalita a způsob výuky na amerických High Schools.

Matus3

Z mého osobního pohledu je americký způsob výuky mnohonásobně efektivnější než ten náš klasický na Slovensku. Mnoho z vás si možná říká proč. Odpověď je taková, že američtí učitelé kladou důraz na přijetí vyučovaného materiálu všemi lidskými smysly. Až vám někdo bude tvrdit, že škola v Americe je lehká, nevěřte mu. Po třech měsících strávených v U.S. vám mohu říct, že předměty tady jsou stejně těžké, některé jsou dokonce těžší a náročnější než ty, které máme my na Slovensku.

Co se týče mého doporučení, všem svým kamarádům bych rozhodně podobný program doporučil.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?