Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Martin V., program COOL GREECE, léto 2014

Dobrý den,

tak především bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování práce. Pobyt se mi velice líbil. Našel jsem si nové kamarády, získal nové pracovní zkušenosti, nové životní zkušenosti a psychicky jsem se posunul o krok dál. A jinak co se týče mého pobytu v Řecku, tak jsem byl spokojen. Pracoval jsem jako řidič což bylo ve 40 stupních velice náročné, ale nějak jsem to vždycky přežil :). Ubytování bylo základního typu, když jsem přiletěl, tak se mě ujal starší pán, co měl na starost nové zaměstnance, které ubytovával. Já jsem dostal postel, kterou jsem si musel dát do kuchyně, protože jinde nebylo místo, což mě trochu zarazilo, ale později mi nabídly nový pokoj, takže z jejich strany to bylo pěkný, že se na mě nevykašlali, jak se někde stává. Jinak manažeři hotelu byli přátelští, občas se zeptali jak se daří, co je nového, jak se mi tu líbí, byla s nimi řeč což bylo fajn. Léto jsem si tam opravdu užil a mám mnoho zážitků, na které budu rád vzpomínat.

Martin

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?