Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Martin B., PROGRAM COOL HOSPITALITY, září 2014

Dobrý den Jaruško…

teda to je milé překvapení, teď si uvědomuji, že jsem nedodržel slib, který jsem Vám dal, že se ozvu, ale nějak mi to v tom shonu vypadlo z hlavy. Vše je v naprostém pořádku a ve Skotsku se mi moc líbí. Jen hotel bych nedoporučil slabším povahám, protože je zde udržováno neustálé napětí a člověk je nucen pracovat pod nátlakem a v neustálém stresu, ale to mě osobně je opravdu šumák a užívám si tu :-). Pitlochry je příjemná lokalitka, kterou navštěvují především lidé pokročilejšího věku, takže si myslím, že místo je vhodné i pro ty, kteří nemají téměř žádné zkušenosti, jelikož jsou klienti velice tolerantní (ani radši nebudu říkat, co vše se mi už povedlo provést a vše mi bylo odpuštěno). Každopádně ještě zpětně děkuji za Vaši pomoc s vycestováním do Velké Británie a přeji hodně spokojených klientů, tak jako jsem já 🙂
s pozdravem Martin

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?