Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Martin a Marek, program COOL Hospitality, září 2019

Zdravím, personál je příjemný a milý, prostředí pěkně vybavené a celkově Ilfracombe je pro nás neskutečně pěkné místo na odpočinek a relaxovani. Jen co se tyče práce, tak občas bojujeme, jelikož jsou na nás dost velké nároky a jak už jsme poznali, mají potřebu mít vše perfektně uklizené a připravené. Sami se snažíme co nejvíc to jde a jenom doufáme, ze ty nároky na nás nás nijak nezlomí 🙂
Hezky den,
Martin

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?