Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Markéta K.- program COOL Hospitality (leden 2019)

V lednu 2019 jsem vycestovala za prací do Anglie. Nebyla to moje první zahraniční zkušenost, před tím jsem dvě sezony pracovala na Kypru. I tak to ale byla velká změna a bylo to úplně jiné. Na Kypru jsem pracovala jako servírka v hotelu, a tak jsem tuto zkušenost využila i v Anglii.

Pracovala jsem vždy ráno přes snídaně a večer přes večeře, většinou s jedním a půl dnem volna týdně. Ubytování jsem měla přímo v hotelu, kde jsem měla vlastní pokoj. Když jsem šla do práce, stačilo mi tak jenom seběhnout shody dolů do restaurace. Měli jsme tam i zajištěné jídlo. Založila jsem si britský účet, na který mi chodila výplata každý týden. Dále jsem si musela založit NIN (číslo pojištění), ale ani s jedním z toho jsem neměla žádný problém.

Žila jsem v krásném malém městě Whitby, u moře, na severu v Yorkshire. Strávila jsem tam sedm měsíců. Ve dnech volna jsem dělala různé výlety po okolí, a tak jsem poznala kus Anglie i Skotska. Jsem ráda, že jsem měla možnost vidět i něco jiného než Londýn. Yorkshire je kouzelné místo s krásnou přírodou a moc milými lidmi. Nasbírala jsem spoustu zážitků a vzpomínek. Poznala jsem nové lidi, a v práci jsem se dokonce seznámila se svým britským přítelem.

Momentálně spolu pracujeme v Lake District, další krásné oblasti na severu Anglie. Využíváme naše zkušenosti a opět pracujeme v hotelu.

S agenturou Coolagent bylo všechno bez problémů, vše zařídili a ochotně odpovídali na moje otázky. Vycestovat s agenturou je velmi pohodlné, hlavně do začátku, a pokud jedete do země, kterou neznáte. Hodně to pomůže. Podobnou zkušenost můžu rozhodně každému doporučit. Cestování obohacuje a dá člověku do života hodně.

Jak vidíte na fotkách, i v Anglii se dají zažít krásné slunečné dny.

Markéta

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?