Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Lukáš a Tereza – Balení oblečení – léto 2010

Dobrý den,

Ve Warringtonu jsme spokojeni, je to velice dobrá a seriozní práce. Jsme z těch šťastných co si uměli „vydupat“ krásné ubytování. Také se tady občas nestřídají směny, takže záleží na Vás, jak průbojní budete a jakou dostanete pracovní pozici a rotu(směnu). My máme denní 12ky a jsme spokojeni, ale první měsíc jsme dělali 8hodinnové směny, kde se moc peněz odložit nedá. Také je dobré, když si uchazeči berou dva doklady, protože nám byl odebrán pas, na home office, a byli jsme dva měsíce bez dokladu. Koupil jsem si v ČR boty s kovovou špičkou, které jsou tady zakázané, takže se vyplatí je koupit tady. V ASDĚ se dají pořídit za 15liber. Pracujeme na skladě E-Comm, náš zaměstnavatel je Staffline, pracujem pro Norbert Detressangle, který je distributorem firmy M&S. Práce je to vhodná alespoň na půl roku, za 3 měsíce se tu moc naspořit nedá, kvůli velkým nákladům na bydlení atd.Jsme spokojeni, je to pěkná pracovní dovolená v pěkné lokalitě mezi Liverpoolem a Manchesterem.

S pozdravem Lukáš & Tereza

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?