Au Pair Lucka – Illinois, USA

Dobrý den,

děkuji za pozdrav. Můžu říci, že mé dobrodružství tady začalo v únoru, když jsem začala vyplňovat přihlášku. Ze začátku se mi ozývali rodiny s kterými jsem si moc nesedla. Nevím, jak to popsat, ale tu pravou rodinu prostě poznáte. Já tu svou po 3 měsících poznala a 27.června odletěla jako au pair do USA.
Určitě neztrácejte naději, když tu svou rodinu ze začátku nenajdete, ona ta pravá na vás čeká. Dne 27. června jsme letěla směrem New York, kde jsme byli ubytovaný v nádherném hotelu a zde probíhalo i školení. Na školení jsme se dozvěděli plno užitečných zkušeností a personál byl velmi milý. Ke své rodince do Chicaga jsem odletěla ve čtvrtek večer a měla jsem nádherné přivítání s mojí host mum a nejstarší dcerou (starám se celkem o 3 děti, 2 holky a kluk). Čekali na mě u zavazadlových prostorů s cedulí „Welcome home Lucie“.

Můžu říci, že první dny byli u mě jedny z nejtěžších. Víte, jste vzdálený několik kilometrů a hodin od rodiny a kdo říká, že byl v pohodě a nezastesklo se mu po rodině, tak určitě kecá. 🙂 Mě se ze začátku dost stýskalo, ale rodina byla strašně nápomocná a dělali vše pro mě abych se tu cítila co nejlépe. Jsem jejich první au pair a přede mnou měli jen nanny, která tu ale s nimi trávila 4 roky. První byly spíše poznávací, ale můžu říci, že už od začátku mého pobytu tady mě berou jako člena rodiny a já se tu opravdu jako člen rodiny cítím. Mám skvělý vztah s dětmi i s rodiči. Za tu dobu, co jsem tu, jsem stihla poznat několik států a měst. Prožila opravdové americké prázdniny, den 4. července (ohňostroje vážně stály za to!), mám za sebou první dovolenou, ale další dobrodružství před sebou! 🙂

Závěrem bych chtěla poděkovat agentuře za zprostředkování a ochotu.

Pro budoucí au pair: Pokud jen trošku zvažujete, zda jet nebo ne, určitě jeďte. Je to dobrá zkušenost a můžete se tu toho plno naučit. Poznáte nová místa, máte nové zkušenosti, tradice a hlavně si zdokonalíte angličtinu, která si myslím je v dnešní době velmi důležitá.

Přikládám pár fotografií mě a mé rodiny.
Mějte se krásně
Au pair Lucka z Chicaga 🙂

img_3736