Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Lucka a Dominik, COOL HOSPITALITY, léto 2016

Dobrý den,

hlásíme se Vám opožděně z Anglie, dnes to jsou 2 týdny. Cesta byla bez problému, do hotelu jsme se dopravili v pohodě. Hotel je hezký, lidé tu jsou přátelští, snaží se nám pomáhat, když jim úplně nerozumíme a nebo když potřebujeme s něčím poradit. Ve volném čase jezdíme do Oxfordu, nebo chodíme do krásného parku nedaleko hotelu. O společném volnu plánujeme výlet do Londýna a chceme toho co nejvíce vidět a poznat. 🙂
Chceme Vám moc poděkovat, za bezproblémové zprostředkování cesty do zahraničí, skvělou komunikaci a vlastně za to, kde teď jsme a co děláme. Na vlastní pěst, by to těžko šlo všechno tak hladce a bez komplikací.
Děkujeme 🙂
Hezký večer
Lucka a Dominik

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?