Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Lucie – Westbourne Academy, Bournemouth, Velká Británie – jazykový kurz angličtiny

Na jazykové škole Westbourne Academy ve Velké Británii poblíž Bournemouthu jsem díky této agentuře a paní Šárce Kuchtové mohla strávit 2 úžasné nezapomenutelné týdny. Musím se přiznat, že jsem nejdříve měla ze všeho obavy, protože jsem poprvé jela do zahraničí úplně sama, ale všechno proběhlo bez problémů. Rodina byla skvělá. Její zájem neskončil pouze tím, že připravila snídani a večeři a čisté povlečení, ale opravdu se zajímala o mě a ostatní ubytované studenty. Při společných večeřích se snažila, aby se rozmluvil i ten nejstydlivější student nebo student se základní úrovní angličtiny. S rodinou jsme také po večerech hráli karty nebo vedli dlouhé konverzační debaty o aktuálních tématech. Díky tomu jsem se spřátelila s ostatními lidmi z ubytování, kteří pocházeli ze všech koutů světa. Ačkoli můj pobyt trval jen dva týdny, troufám si říct, že jsem si vytvořila přátelé také ve škole. Škola každou sobotu pořádá výlety autobusem do okolí a nouze není ani o téměř každodenní mimoškolní aktivity. Nemluvím ani o krásném prostředí Bournemouthu s písčitou pláží, takže pokud vyjede v letních měsících kromě studia angličtiny si tu užijete i příjemnou dovolenou, ačkoliv to anglické počasí se někdy ozve. 🙂 Závěrem bych chtěla říct, že pokud váháte určitě do toho jděte, mně to dalo opravdu hodně, ale příště bych určitě volila delší pobyt, protože ty 2 týdny neskutečně rychle utekly. 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?