Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Lenka L., program COOL MALLORCA 2013

Dobrý den,
píšu Vám z Mallorcy, kde už jsem 3 týdny. Vše je perfektní, dobré vedení,  hezké ubytování , dobré jídlo, dva dny volna, vše je bez problémů. Práci v  hotelu Roc bych vřele doporučila dalším uchazečum o práci na  Mallorce. Vedle práce je dost času procestovat si ostrov, poznat nová místa, nebo si jen tak užívat moře a plaže. Moc děkuji za tuto nabídku pracovat na  tomto skevělém místě. 
Lenka Lukáčová. 

lenkaxx1.jpg lenkaxx2.jpg

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?