Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kristýna Z., program COOL MALLORCA, léto 2012

Dobrý den, posilam pozdrav že Spanelska! 🙂 mužů říct ze jsem tady fakt spokojena, čekala jsem horší začátky, pracují jako cisnice tak jsem spokojena 🙂 jediná zmena s kterou jsem moc nepočítala je, ze plat budu mit měsíčně a musela jsem si zaridit kreditní kartu ktera stala 50 euro ale asi to tady tak chodi.:) omlouvám se ze pisu az teď, ale většinou mi nejde internet i teď Vam píši z mobilu, takze fotku vám poslu, až mi půjde internet na notebooku.
Mějte se hezky a dekuji moc.
Kristyna 

krist.jpg kris2.jpg

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?