Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kristýna U., program COOL Hospitality, léto 2019

Pobyt ve Skotsku, jsem si opravdu užila. Ze začátku jsem se bála, že dva a půl měsíce budou opravdu dlouhé. Uteklo to, jako voda. Pracovala, jsem jako číšnice v krásném luxusním hotelu na soukromém ostrově na západním pobřeží severního Skotska. Ubytování nám poskytl přímo hotel, za výhodnou cenu. U pokoje se sociálkou byl i sdílený obývací pokoj s kuchyňkou. Měli jsme i možnost praní zdarma, což se hodilo.
 Občasné problémy a nedorozumění s managmentem hotelu se vždy nějak vyřešila v náš prospěch. Takže i ve směru řešení problémových situací skvělá zkušenost :D. Plat jsme měli sice minimální, ale pracovali jsme hodně a skvěle to dorovnával fakt, že jsme mohli navštěvovat místní lázně a posilovnu úplně zadarmo. To platilo také s půjčováním hotelových kol, díky kterým nebyla vzdálenost od nejbližší civilizace (vesnice) hodinu chůze, ale jen pár minut na kole. Dopravní spojení bylo pak do nejbližšího většího města Obanu skvělé.
Odlehlost hotelového komplexu byla z pohledu dopravy občas problém, ale nádhera divoké přírody plné jezer, hor, rozlehlých luk a říček byla opravdu okouzlující a skvěle to kompenzovala. Skotsko jsem si opravdu zamilovala! Každé volno jsem jezdila na výlety a za dva měsíce jsem procestovala celé severní Skotsko a při cestě zpět strávila i pár dní v Londýně. Šlo to skloubit s prací, takže fakt super!
 Pracovní kolektiv byl mezinárodní. Poznala jsem lidi ze všech koutů světa. Přestože jsem byla z celého personálu nejmladší (18), v hotelu to nešlo poznat. Našla jsem si spoustu kamarádů, s kterými jsem jezdila na výlety po Skotsku. Po večerech jsme pořádali s kolegy různé párty, kterých nebylo málo :D. Opravdu jsme se nenudili.
 Byla to opravdu skvělá zkušenost. Zlepšila jsem si jazyk, poznala nové lidi, cestovala, ochutnala nejdražší jídla a naučila se pracovat jako špičková servírka v luxusním hotelu. Mého rozhodnutí jet opravdu nelituji. Skotsko je opravdu úžasné a proniknutí do vnitřního systému a fungování tak luxusního hotelu, bylo opravdu skvělá zkušenost.
Děkuji moc za zprostředkování těchto nezapomenutelných zážitků a bohatých zkušeností.
Přeji pěkný den
Kristýna

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?