Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový pobyt Worthing a Londýn

Dobrý den,

ano, jsem v pořádku doma 🙂
V Londýně bylo také všechno v pořádku.
Ve Worthingu se spíše zaměřovali na mluvení, dialogy. V odpoledních hodinách jsme dělali různé projekty, debaty a byli jsme často venku – u soudu, v parcích, v centru města vyplňovat úkoly. Ostatní studenti byli velmi přátelští a výhodou byl minimální počet Čechů 🙂 Odpoledních aktivit jsem moc nezkusila kvůli odpoledním hodinám od úterý do čtvrtka. O víkendech byly v nabídce různé výlety za zvýhodněnou cenu od „cestovky“.
jazykový kurz v Anglii
V Londýně se spíše zaměřovali na gramatiku a práci s učebnicí. V odpoledních hodinách se pracovalo s úkoly z „novin“ a slovíčka. Odpolední program byl bohatší než ve Worthingu a většinou se ho účastní ředitel školy. Pub nights, tennis, BBQ… Ale v nabídce nebyly výlety jako ve Worthingu. Studenti byli převážně z Čech, Itálie a Polska, Japonska. Atmosféra mezi studenty nebyla tak přátelská jako ve Worthingu.
Za mě byl lepší Worthing 🙂

„Posun cítím v mluvení a lepším vyjadřování. Byla jsem v advanced C1 úrovni v obou školách, gramatiku bych řekla že mám víceméně na stejné úrovni jako předtím. „

jazykový kurz v Anglii
Moc děkuji za zprostředkování zájezdu.
Kristýna

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?