Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Katka a Klaudie, program COOL MALLORCA, léto 2015

Dobrý den,

moc se omlouváme, neměly jsme čas napsat. Máme se moc dobře. Dostaly jsme skvělý pokoj v hotelu, prostorný s velkými okny v posledním patře, máme výhled na moře a obrovský balkon. Jsme na pokoji s dvěmi českami Veronikou a Nikol, které jsou z pražské agentury. Práce docela jde, občas je to v tom vedru dřina, ale dá se zvládnout. Směny máme jak kdy, někdy 8 hodin vcelku, občas rozdělené během dne. Mohly jsme si vybrat jestli jeden nebo dva dny volna, vzaly jsme si jeden. Pláž je tu úžasná, pořád slunečno, rádi bychom, kdyby už taky jednou přišel déšť! 😀 Ze začátku bylo pár zařizování, ale dalo se dobře se všemi domluvit, jen pár malých problémů, ale to se hned vyřešilo. Posíláme pár fotek v příloze. Moc děkujeme za super zkušenost.
Káťa a Klaudy
klaudie 1 klaudie 2 klaudie 3

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?