Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Katka a Eliška – Pracovní praxe ve Velké Británii – léto 2010

Dobrý den Coolagente,

mame se moc dobře, až na to že nás tady okradli třetí týden nemáme si na co stěžovat, fotky zašleme později, protože nám ukradli i foťák, tak budeme muset fotky udělat nové a hnedka jak je dáme do pc tak se ozveme a pošleme… je to tady pekný, restaurace kde pracujeme jsou hodní a milí lidi a nemáme si vůbec na co stěžovat, chceme vám poděkovat za to že jste nám takovou práci sehnali…děkujeme a určitě v budoucnu budeme zase letní práci hledat u vás…. krásné prázdniny…

Katka a Eliška 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?