Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt Irsko

Dobrý den,
do Irska jsme se vydaly kvůli vyšší minimální mzdě a krásné přírodě. Vyřízení pobytu bylo rychlé a bezproblémové, vše bylo vyřízeno cca během dvou týdnů. Agentura nám zařídila 3 pohovory takže jsme si potom mohly vybrat hotel, který se nám nejvíce líbil a ničeho nelitujeme.

„Nejlepší na práci v Irsku je kolektiv lidí se kterými jsme se potkaly. Všichni jsou moc milí, laskaví a nápomocní a to i mimo práci. „

Naše pracovní dny jsou různorodé, záleží na vytíženosti hotelu. Práce v restauraci je naší hlavní náplní, ale máme i dny na baru nebo v myčce. Všechno záleží na domluvě s vedením. Zákazníci jsou u nás moc příjemní, není neobvyklé, že si s vámi chtějí i několik desítek minut povídat. Na Irsku nás příjemně překvapilo jak jsou všichni v práci prostě strašně milí a nekonfliktní.

„Další věc co se nám na Irsku moc líbí je příroda a čistota ovzduší.“

Když máme volnou chvíli, snažíme se z Irska vidět co nejvíc. Samy jsme už vyšly na pár kopců a viděly nejeden dolmen. Kamarád z práce nás dokonce vzal na výlet po Causeway coastal route až k Giant’s causeway, což byl nezapomenutelný zážitek.

„Agenturu COOLAGENT bychom určitě doporučily všem, kteří přemýšlí o práci v zahraničí. Ve všem nám pomohli a celková spolupráci byla rychlá a příjemná.“

S přáním krásného dne,
Kateřina a Adéla

Chceš také pracovat v Irsku jako Katka a Adéla?

Tak neváhej a kontaktuj nás ještě dnes!

 

Se vším ti ráda pomůže naše koordinátorka Míša Svobodová na emailu brno@coolagent.cz, nebo tel. čísle +420 724 124 368

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?