Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Martins Ferry, Ohio, USA

Svůj výměnný pobyt by jsem zhodnotila jedním slovom a to NEZAPOMENUTELNÝ!

 

Systém ve škole a prostředí je sice úplně jiné než u nás, ale velmi se mi tu líbí.
Moje host family je úplně úžasná. I přes to, že jsem tu zatím jen dva měsíce, tak už teď s nimi mám super vztah.Vždy mi rádi poradí a pomůžou, jak se jen dá a snaží se, aby byl tento rok bezproblémový.

 

Učitelé ve škole jsou velmi milí ale přísní. Chápou, že některé věci jsou pro mě těžké, ale na druhou stranu by mi nikdy nic neodpustili. Jen to, že nejsem američanka. Naopak když vidí, že se snažím na hodinách, tak jsou vždy více než ochotní mi pomoct a já se pak na ty hodiny vysloveně těším.

Poznala jsem tu mnoho nových lidí či výměnných studentů z různých koutů světa nebo spolužáky ve škole. Každý má úplně jinou kulturu a je hrozně moc zajímavé poslouchat o různých zvycích , které mají třeba v Thajsku, v Brazílii nebo v Ekvádoru.

 

Každému bych tuto zkušenost jedině doporučila, protože je škoda nevyužít té možnosti strávit rok v cizí zemi. Povedlo se mi lépe poznat samu sebe a to je myslím nejdůležitější. Upevnila jsem si své názory a už nejsem tolik nejistá v tom, co chci v životě dokázat.

Před sebou mám stále ještě 8 měsíců a s jistotou mohu říct, že to budou nejlépe strávené měsíce mého života! ♥

Karolína

  

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?