Jesika a Katka, program COOL MALLORCA, léto 2014

Dobrý den, 

náš pobyt na Mallorce probíhá výborně, máme se skvěle!
  Ještě před odjezdem jsme se od agentury dozvěděly, že na hotelu budeme dvě holky z Česka a dostaly jsme na sebe kontakt s tím, abychom se zkusily zkontaktovat a případně si domluvit stejný let. S Káťou jsme si vyměnily pár zpráv na fb a 26.6.2014 jsme se potkaly v Brně u Grandu a sedly na autobus směr Vídeň. Měly jsme stejné pocity, bály jsme se hlavně toho, na jaké lidi tady narazíme. Co se týče ubytování, počítaly jsme raději s nejhorším – ostatně jsme na to byly agenturou upozorněny.
Někdy kolem jedenácté hodiny jsme dorazily do hotelu a hned na recepci narazily na další praktikantku z Česka – Nikču (přijela přes jinou agenturu). Po pár minutách se nám dostalo pozornosti od recepce a zamířily jsme do protější budovy hotelu hledat naše pokoje. S Káťou bydlíme společně, máme pokoj s malou koupelnou, klimatizací, bez oken, ale zato s terasou (jako dělaná na fiesty). Jednou jsme tu musely likvidovat švába, ale jinak se nám tady bydlí dobře.
  V práci jsme maximálně spokojené, měly jsme štěstí na lidi, především náš šéf Rafa je strašně fajn. Pracujeme v restauraci, Káťa uvnitř, já na terase spolu s Nikol a Robertem. Rob je taky z Česka, jezdí na Mallorku už třetím rokem, našly jsme v něm hned po příjezdu oporu a především super kamaráda. Do práce chodíme na půl osmou a končíme o půl dvanácté dopoledne. Další směna nám začíná až v sedm večer a končí v jedenáct. Takže máme pro sebe celé odpoledne! Nejčastěji chodíme na bazén nebo na pláž, později na kafe. Sem tam po nějaké té noční fiestě celé odpoledne prospíme a večer už jsme zase ,,ready“ :))) A co je super? Neděláme přesčasy!
 Odjet na Mallorku bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme kdy udělaly! Zažíváme ty nejlepší prázdniny! Poznaly jsme spoustu nových lidí a naučily jsme se novým věcem. Zdejší styl žití, pláže, slunce a moře nás nabíjí energií. Co dodat, snad jen, že jsme opravdu šťastné, ať žije Mallorca!
Jesika a Káťa
jesika 1 jesika 2