Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový kurz ve Španělsku, Valencie, škola Intereuropa

Dobrý den,

tento výlet si užívám jako žádný jiný předtím a to bez nadsázky. Díky škole jsem poznala novou kamarádku, která zde také absolvuje kurz. Díky tomu si vypomáháme při návštěvě restaurací, probíráme spolu školní věci a tak podobně. Paní na ubytování je také velmi milá a ochotná, pomohla mi s různými věcmi a doporučila mi některá místa vhodná na výlet. V sobotu jsem se odvážila sama vycestovat vlakem do jiného města a užila si skvělý den v Culleře. Příští týden některý den možná využiju pro cestu do Sagunta (pokud zbyde energie a síla).

„Ve škole je to také dobré. Má úroveň se zvyšuje, doučuji se pravidla, která jsem z Duolinga nechápala.“

Slovní zásoba se mi také rozšiřuje. Je pravda, že bych v určitých chvílích mohla mít rychlejší přístup, ale vzhledem k přítomnosti dvou slečen, které se základy potřebují doučit, chápu, že opakujeme. I tak je to však náročné, ale moc mě to baví. Prošli jsme již spoustu věcí. Dává mi to potřebné sebevědomí mluvit ve španělštině a nutí mě to trénovat.
Vše probíhá v pohodě, už jsem si zvykla na nové město a cítím se tu bezpečně.
Mockrát děkuju, že na mě myslíte. Zatím vše v pořádku, pokud něco, tak se ozvu. Nejspíš se má nervozita s blížícím se odjezdem zvýší, ale zatím se cítím skvěle.
Přeji hezký den
Marie

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?