Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní praxe v hotelích ve Velké Británii – léto 2010

jana1.jpg
Dobrý den, všechno je ok 🙂 šéf s šéfovou jsou moc milí, hotel ve kterém dělám housekeeping je moc útulný a příroda je nádherná. Invermoriston je malá vesnička, takže tu moc nových lidí už nepoznám, ale neva alespoň je to zkušenost a myslím, že v angličtině jsem se aspoň trochu zlepšila. Trošku mi dalo zabrat si zvyknout na rozdílné povahy lidí se kterými pracuji a jelikož těch pracujících tu není moc, tak to byla trochu ponorka. Ale pár přátel se tu našlo a výlety do přírody to vždycky spraví. Taky jsem si ještě nezvykla na to, že každý den prší a slunečno je asi tak jeden den v měsíci 🙂 a asi nezvyknu. Na konci pobytu plánuji víc výletů do Londýna a Edinburghu tak to bude konečně oddych 🙂 Konečně mi přišlo nazpět to WRS povolení, vůbec jsem nepochopila k čemu to je dobré, když to je povolení jen pro místo, kde pracuji? Možná o tom víte něco víc. Omlouván se, na psaní moc nejsem, snad za mě budou mluvit fotečky 🙂 Závidím vám pěkný počasí v ČR 🙂 Mějte se krásně!Jana D. 
jana2x.jpg jana3x.jpg 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?