Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jana K., škola CES-Oxford, léto 2015

Dobrý den ,paní Jarko,hlásím se Vám,že jsem v pořádku a ve zdraví zpět z Oxfordu zpátky doma na Vysočině!!!Byla to pro mě úžasná zkušenost,jsem nadšená ze všeho,co jsem zažila!!! Škola CES ve Wheatley -ta určitě nemá obdoby-kamenný dům s krásnou terasovitou zahrádkou a malou kuchyňkou,kde připravovali hostiny většinou asijští studenti pro ostatní spolužáky,já jsem ochutnala tureckou kuchyni-bylo to výborné!!!!Všichni,kdo ve škole pracují,byli příjemní a velmi přátelští,seznámila jsem se se spoustou studentů z různých zemí,a i když byli všichni mladší,byli jsme dobrý kolektiv!!! Mám spoustu fotografií i adres,těším se na nové zprávy i dojmy…Hostitelská rodina byla moc milá,měli jsme společné snídaně i večeře,vše velmi chutné!A samotné město Oxford a univerzity-to je zážitek,kus historie i současnosti ,a také zajímavá budoucnost !!!Jsem moc spokojená,školu CES a Oxford všem vřele doporučuji! Jana

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?