Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jana H., škola English2000, léto 2015

Vážená paní Vokurková,
děkuji vám za zprostředkování naprosto úžasného kurzu. Byla to jedna z nejlepších věcí, které mě zatím v životě potkaly. Nevím, jak jste to dokázala, ale i počasí bylo ideální. Moře jsem otestovala a dlouhé procházky a projížďky po okolí jsem si užila. Tamní městská doprava nemá chybu a jejich řidiči jsou světová extratřída. Výlet do Cardiffu se konal (vysvětlila jsem několika kolegyním, které váhaly, že to je to nejlepší místo, kde strávit neděli), a to město mě očarovalo.
Pokud by se ještě někdy naskytla podobná příležitost, určitě bych se na vás zase obrátila, pokud bych ještě držela jakž takž pohromadě.
Jestli jste v kontaktu se školou, všechny je moc pozdravujte.
Děkuji vám a mějte se moc hezky.
Jana H.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?