Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jana G., program COOL HOSPITALITY UK 2013

Dobrý den, 
Chtěla bych Vám tímto mailem poděkovat za příjemnou spolupráci, ochotu během celého průběhu zařizování práce v zahraničí a také za pevné nervy a stálý pozitivní přístup při opakujících se telefonátech a dotazech. Cesta proběhla hladce až na jeden zádrhel v Birminghamu kdy mě z New street station poslali na Moor street station, ale jednalo se o cestu cca 800 m přes náměstí. Lidé jsou ochotní a rádi se vším pomohou. Práce v hotelu The Abbey je skvělá a kolektiv se nedá popsat slovy. I ubytování ač se neřadí mezi michelinem označené, tak je v pořádku a nemůžu si na nic stěžovat. Děkuji za tuto příjemnou zkušenost a příležitost pracovat v Anglii. Přeji více pozitivních ohlasů a příjemnou práci po celý rok.
Jana G. 🙂 

janaxx.jpg 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?