Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový pobyt Westbourne Academy, Bournemouth

Dobrý den,

dnes ráno jsem přiletěla, bohužel jsem musela čekat celou noc na letišti, jelikož byli jízdenky na autobus vyprodané, musela jsem opustit Bournemouth dříve a počkat na letišti. To bylo jediné takové nedorozumění, ale jinak vše v pořádku.
Teď jsem si všimla, že jste mi minulý týden, omlouvám se, musela jsem to přehlédnout. Celkově jsem si kurz moc užila, jak po studijní, tak po turistické stránce. Líbilo se mi i moje ubytování a paní, u které jsem bydlela, bylo moc milá a ochotná. Lokalita krásná, všude se dostanete autobusem do par minut.
Byla jsem celkově spokojená se vším.
Moc děkuji za poskytnutí kurzu!
Irena
město Bournemouth

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?