Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Irena – Rose of York, Londýn – jazykový kurz angličtiny

Dobrý den:-)

Letos v létě jsem se svojí dcerou navštívila s COOLAGENT jazykový kurz v Londýně ve škole Rose of YORK. Bylo to takové spontánní rozhodnutí na poslední chvíli, kdy jsem potřebovala procvičit svoji angličtinu vzhledem k nové práci a zároveň jsem chtěla svoji 13- letou dceru motivovat ke studiu angličtiny. Řešila jsem, jak zařídit, abychom mohly studovat a bydlet v Londýně spolu a přitom každá navštěvovat svůj vlastní kurs. Ačkoliv na tento můj požadavek měla agentura jen pár dní, dokázali mi vyjít vstříc a zařídit báječný pobyt se vším všudy pro mne i pro dceru. Vše včetně letenek a důležitých informací k pobytu v Londýně mi zařídili a zaslali prakticky obratem, za což jim moc děkuji. Dalším milým překvapením byla samotná jazyková škola přímo na Oxford street, s úžasnými lektory a programem výuky. Velice vstřícně nakombinovali pro mne i pro dceru rozvrh tak, abychom mohly přicházet i odcházet současně a užily si ještě odpoledních procházek po Londýně. Studium pro nás obě bylo velmi motivující a užitečné a inspirovalo mne k tomu, že příští rok s sebou vezmeme i mladšího syna, jelikož škola si poradí i s 10- letými dětmi. Je to úžasná možnost pro rodiče, kteří nemají odvahu pustit své děti samotné a chtějí jim být nablízku a přitom se sami mohou v angličtině procvičit. A navíc děti poznají pestré kulturní a národnostní prostředí, což se jim v našich podmínkách většinou nepodaří. S pobytem jsem byla nadmíru spokojená a mohu všem jak agenturu COOLAGENT tak JŠ Rose of YORK vřele doporučit.

Irena H.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?