Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Ilona Š., program BOURNEMOUTH WORK EXPERIENCE, UK 2013

Dobrý den, paní Dudíková,

tak poslušně hlásím, že už jsem zpět z cest! 🙂 Převelice ráda bych si to v Bournemouth a v Poolu ještě prodloužila, protože opravdu musím říct, že jsem měla nádherné léto, byla to paráda! 🙂 Přes ty počáteční malé potíže s ubytováním a dopravou, které jsem si zařídila, bylo vše v naprostém pořádku. Rodina, u které jsem bydlela – to byli úžasní lidé.. občas (když jsem nebyla v práci) jsme vyjeli na výlet – třeba na Old Harry Rocks, Durdle Door nebo Corfe Castle.. Nádherné prostředí, okolí, památky a super lidičkové. V práci to nebyla žádná flákárna, v hotelu (respektive v restauraci) to žilo, měli jsme se co otáčet – a to mi vyhovovalo, bála jsem se té úmorné nudy z loňského roky, což se naštěstí ani v nejmenším neopakovalo. Byla to perfektní zkušenost, pro start práce v cateringu a hostitelství byl Haven hotel určitě nejlepší místo na zaučenou. Ve škole to bylo príma zpestření, taky jsem tam jezdila ráda. Počasí lepší být nemohlo – však jsem za celých 10 týdnů, co jsem jezdila každý den do práce a z práce zmokla jenom 1x!!! Na Anglii trochu neuvěřitelné, že? 🙂

bourn1.jpg bourn2.jpg 

Takže ještě jednou Vám moc děkuji za tip a zprostředkování programu Bournemouth work experience v kombinaci se studiem. Všem bych vřele doporučila. Ze všech míst, která jsem v Anglii navštívila, toto bylo určitě nejlepší a nejhezčí. 🙂
Zdraví a krásný den přeje Ilča Š.
PS. V příloze zasílám několik fotografií – Old Harry Rocks, Durdle Door, Corfe Castle, Bournemouth a také z Haven hotelu.  

bourn3.jpg bourn4.jpg 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?