Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Honza T., program COOL GREECE, LÉTO 2014

Ahoj, momentálně jsem už třetí měsíc, z šesti, v Řecku (Kassandra, Halkidiki) a rád bych nechal ohlas na spolupráci s Coolagent- s Jarkou:).
První zkušenosti s Cool se mi dostalo dva roky zpátky, kdy jsem po maturitě strávil tři měsíce na Kosu. Stejně jako předešlý pracovní pobyt i tento má v podstatě stejný průběh,  jednoduše:
-od prvního kontaktu Coolu s prosbou o sprostředkováním práce v zahraničí po finální fázi tj  podpis smluv uběhly vždy maximálně dva týdny, kde bych zejména vyzdvihl jednoduchost na bázi jednoho dvou telefonátů a pak už se jen čekalo na vyřízení „papírů“(délka je spíš důležitá pro ty co chtějí vycestovat na rychlo)
-„spolupráci v zahraničí“ jsem využil při prvním pobytu, kde došlo k určitým neshodám s Hotelem, po obrácení na Cool bylo vše vyřešeno. Obzvlášť když jste v zahraničí sami, oceníte podporu a výsledky
-samotný program je už otázkou štěstí,  kde záleží na jaký personál, management narazíte. To samé platí o pracovní pozici a ubytování

Řecký životní styl je pak otázka zvyku.
Ubytování je zařízeno stylem postel, šatní skříň,  stolek s židlemi a většinou máte k dispozici balkón. Na pokojích jste ubytování po 3-4 s tím, že se vám může naskytnout možnost bydlet sám nebo ve dvou (ojediněle).
Strava je formou švédských stolů,  kde se postupně střídající klasický řecký jidla (7-10 druhů).
Doprava do práce je zajištěna personálními autobusy,  cca každou hodinu.
Pracovní doba je 8, 5 hodiny(jeden den volna na týden)! Zde je největší problém. V hlavni sezóně tj červen-srpen je standardní zůstávat každý den něco málo přes čas(hodina , dvě), které se vám neproplácí, zde v podstatě nejde dělat nic, jelikož to tak zkrátka funguje ve všech resortech a management to rád označuje jako týmovou spolupráci.

Ps: To je ode mne asi z 10%  vše, ohlas by neměl vydat za celou knihu a tak sem se snazil zahrnou to nejdůležitější. S vaši spolupráci jakožto s vamiJarkou:) jsem naprosto spokojen, myslím, že odvádíte skvělou práci,  nejvic oceňuji, že  vždy jednáte s trpělivosti a profesionalitou. Myslím, že vaše agentura, jakožto podnik, má nádhernou myslenku a když jsi vzpomenu co bylo před dvěma lety, kdy jsem nevěděl zdakeka nic, nemyslim teď ani tolik samotnou práci,  ale to že díky vašemu sprostredkovani se mi dostalo mnoha zkušenostem díky tomu co jsem viděl, slyšel,  udělal a hlavně zažil, ať už jde o pracovní, ale hlavně Mimopracovni život.

Trochu sme dnes pili, day off, tak bych to chtěl vzít více rozsáhle 😀 ale dochází mi baterka. Snad postaci to malo.

Hezký zbytek dne, s pozdravem Jan

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?