Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Hanka a Marta – Pracovní praxe v Řecku – léto 2010

Zdravime Coolagenty v Brně,

máme se tady jako doma, nic nam tady nechybí, poloha hotelu je úžasná, mame totiž všude blízko, jak k moři tak k památkám. volný čas nejraději trávíme u moře, je fakt krásné, lidi jsou taky super, hlavně ti co tady pracují na stálo. Akorát, nás mrzí, že když máme volno ten jeden den, tak ho nemůžeme mít spolu, ale alespon ten půl den můžeme něco podniknou a zas kousek ostrova prozkoumat. Zdraví Marta a Hanka 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?