Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Animátor, Chorvatsko

Dobrý den,

práci animátora jsem si chtěla vyzkoušet již delší dobu. Vždy jsem tuto práci obdivovala, když jsem byla na dovolené jako host. Konečně jsem sebrala odvahu a zkusila se přihlásit a ono to vyšlo. A to že práce byla v Chorvatsku byl další plus, protože Chorvatsko miluju. Nejen že jsem v něm byla mnohokrát na dovolené, ale měla jsem možnost tam strávit 5 měsíců na studijním pobytu v zimním období. Proto jsem neváhala Chorvatsko poznat i  v letním období jako zaměstnanec. A rozhodně nelituju.
Vyřizování nebylo vůbec složité a vše probíhalo velmi rychle. Jen jsem vyplnila dotazník, následně proběhl telefonát z agentury, zaslání přihlášky s informacemi o mně, mých zkušenostech a zájmech, následně online pohovor s koordinátorkou z Chorvatské agentury. Poté jsem dostala email, do jaké destinace jsem byla vybrána, podepsala jsem smlouvu a mohla jsem jet 🙂

„Jak jsem již zmiňovala, Chorvatsko miluju. Možná tímto pobytem zase o trochu více.“

práce animátora Chorvatsko

Byla jsem v kempu, takže i ubytování tomu odpovídalo. Byli jsme všichni ubytování ve stejné oblasti, řekla bych ve vyřazených mobile housech. Příjemně mě překvapilo, že byl pouze pro 3 osoby – 2 pokoje a já měla naštěstí pokoj jen pro sebe. Bylo to maličké, bylo vidět, že už to má nějaké roky za sebou, ale úplně to postačilo. Já jsem tam většinou stejně jen spala, protože když jsem nebyla v práci, tak jsem byla u moře nebo někde na výletě. Kemp je velký a kopcovitý. Když jsem plánovala jít na pláž, raději jsem si vzala vše s sebou, ať se nemusím vracet a neplýtvám časem 😀 V kempu bylo mnoho lidí, ale já osobně jsem se tam nestřetla s někým nepříjemným, ani s hostem, ani zaměstnancem.

Chceš také prožít skvělé léto u moře?

Začala jsem  pracovat už od 1. června, kdy ještě nebyl prázdninový plán, takže to jsem dělala aktivity, na kterých jsem zrovna byla potřeba. Od počátku prázdnin už jsem byla jen jako dětský animátor. Takže většinou jsem pracovala od 10, mohla jsem tedy vstávat v 9. Co se týká snídaně, tu jsme sice měli zařízenou, ale v rozpětí mezi 7:30 – 8:00, což jsem nevyužívala, raději jsem si přispala. Do 12 hodin probíhal program v mini klubu, pak byl oběd a do 15 hodin volno. Od 15 do 18 hodin byl opět program v dětském klubíku. V 18 hodin byla večeře. V 19:30 sraz v backstage a příprava na minidisco. Pak záleželo na konkrétním programu, buď jsem byla na večerním programu ( fireshow, kids show), na dětské afterparty nebo jsem měla volný večer. Končilo se většinou ve 23 hodin, ale občas byl meeting, takže i později.
Ve volném čase během dne jsem převážně ležela na pláži, či odpočívala na pokoji. Po večerním programu jsem většinou byla s ostatními animátory a povídali si. Ale občas se stalo, že jsme museli trénovat na dětské představení či ohnivou show, to právě taky jen ve volném čase. Při mých volných dnech jsem buď jezdila na výlety nebo se válela na pláži a to skoro celý den 🙂
práce animátora Chorvatsko

„Chorvati jsou společenští, mladí umí často velmi dobře anglicky.“

Jaká zajímavá místa jsem za svůj pobyt navštívila? Třeba Zadar, město Pag, Novalja a Zrće a národní park Paklenica.
Mám mnoho zážitků – všechny výlety, večerní posezení s přáteli, narozeninové oslavy atd. Ale největší zážitek stejně bylo být animátorem 🙂
Upřímně jsem nevěděla, co čekat vzhledem k tomu, že jsem byla v kempu. Vždy jsem animátory zažila jen na hotelech. Ale splnila jsem si své přání tancovat s dětmi na mini disco 😀 A vlastně celý pobyt byl lepší, než jsem očekávala 🙂
Přeji hezký den
Eva

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?