Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Eva, program COOL HOSPITALITY, Skotsko, 2015

Dobrý den,
Vrátili jsme se už před nějakým časem, protože už skončila sezóna, tak jsme se domluvili na odjezdu domů dřív. Hotel i majitelé byli skvělí.  Vždycky nám pomohli, když jsme něco potřebovali. Bydleli jsme v samostatném karavanu, což bylo super, protože jsme měli vlastní koupelnu, kuchyň i obývák s velkou televizí. Wifi byl jediný problém, protože jsme byli mezi kopci, ale i to se dalo přežít.  Na výdělek to bylo skvělé. Tím, že jsme byli uprostřed ničeho, tak jsme neměli kde utrácet 😃. Když si člověk zvykl, bylo to tam fajn, mělo to i svoje chyby, ale která práce nemá.  Pracovali jsme docela dost, ale nevadilo nám to. Uprostřed ničeho se i tak nedalo nic dělat.

Já jsem tam jela za tím, abych si zlepšila angličtinu a ze začátku mi dělal jejich přízvuk problém, ale nebylo to nic strašného. Když nerozumíte něčemu na poprvé, tak Vám to zopakují a je to v pohodě. Na konci jsem neměla problém s ničím (starým skotským ušišlaným dědkům nerozuměla ani jedna Britka, co tam se mnou pracovala :D)
Děkuji za pěkné, jiné léto.

Eva

KankovaEva_fotky3

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?