Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový pobyt na škole ILAC, Toronto

Dobrý den,

s jazykovým pobytem jsem byla opravdu moc spokojená. Ve škole byli neskutečně milí a vždycky mi vyhověli, měla jsem skvělou učitelku i skvělé spolužáky. Jsem ráda, že se mi povedlo v angličtině rozmluvit. Dokonce jsem zašla poslední den s učitelkou na kafe. Je to rodilá Kanaďanka a ty jsou v Torontu vzácné.

„Kanada je skvělá. Hlavně ti lidi jsou tak milí a ochotní, to jsem ještě nikde nezažila.“

Od řidiče autobusu po stařičkou babičku, která mě nasměrovala správným směrem. Myslím, že se mi i povedlo prochodit skoro celé Toronto a navštívila jsem spousta míst. Nejvíce jsem si oblíbila torontské ostrovy. Občas pro mě bylo totiž těžké zvládnout Toronto jako obrovské a moderní město, takže jsem takhle utíkala buď na ostrovy nebo na pláže.

studium v Kanadě

Dokonce se mi i povedlo jít na zápas NHL a vidět Niagarské vodopády, což byl můj velký sen. Moc děkuju COOLAGENT, že jste mi se vším vždycky pomohli a jsem moc ráda, že jsme to dotáhli do konce. Pořád tomu nemůžu uvěřit.

Já už teď posílám pozdrav z Rakouska. Mějte se moc hezky a přeju poklidné vánoční časy. A ještě jednou děkuju za všechno.

 

Eliška

Chtěli byste také studovat v Kanadě jako Eliška?  Podívejte se na naši nabídku jazykových kurzů – určitě si vyberete!

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?