Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Práce v Řecku/ Korfu – léto 2019

Jsem ráda, že mě Coolagent oslovil o zaslání ohlasu z mého pracovního pobytu, jelikož to může někomu pomoci v jeho rozhodování.
Tímto zdravím všechny, kteří přemýšlí nad tím, že by vycestovali za prací do zahraničí, ale třeba nemají dostatek odvahy, nebo pochybují o svých schopnostech. Ráda bych na začátek uvedla, že vycestování za prací do zahraničí vůbec nemusí být pouze pro ty, kteří rádi riskují a mají rádi adrenalin. Já osobně totiž nerada opouštím svou komfortní zónu a nikdy by mě nenapadlo, že v 19 letech získám takovou zkušenost. Po získání potřebných informací z internetu jsem se rozhodla přihlásit na léto 2019 do pracovního programu Cool Greece. Agentura mi našla do pár týdnů pracovní pozici na ostrově Korfu, kam jsem odletěla začátkem července. Pracovala jsem jako servírka v hotelové restauraci a barmanka v baru u bazénu. Po příletu jsem zjistila, že přes stejný pracovní program od Coolagentu, jsou v hotelu umístěné 2 slečny z ČR, které letěly spolu o dva týdny dříve. Nejen my 3, ale všichni zaměstnanci hotelu jsme vytvořili skvělý pracovní tým. Můj pracovní pobyt trval 2,5 měsíce. Pokud bych se mohla rozhodnout znovu, jestli vycestovat, nebo ne, rozhodla bych se úplně stejně.:-)  Tolik zážitků, objevování míst, poznávání sebe sama, navazování nových přátelství a získání nových zajímavých zkušeností Vám obyčejná brigáda tady u nás nedá.

Vycestovat za prací není vůbec tak složité, jak se třeba zdá, nebo jak si spoustu lidí může myslet. Důležité je vědomí, že kdykoliv se můžete vrátit domů. Nikdo Vás totiž nikde držet nebude.

Pokud byste měli nějaké konkrétní dotazy, které chcete slyšet zodpovězené spíše od někoho, kdo takovým programem prošel, třeba jak probíhá vyřizování pobytu, co komunikace v angličtině, na co si dát pozor a podobně, napište mi a já ráda zodpovím vše, co budu vědět.

Dita

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?