Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

David, Honza, Petr a Pepa – Pracovní praxe v Řecku – léto 2010

Zdravím za nás všechny COOLAGENT!

Tady v Řecku je vše v pořádku,je tu nadherne pocasi,more. Problemy se vyskytly a to ze nedelame na baru ale v restauraci cisniky nebo vozime nove ciste nadobi a nebo spinave. Ubytovani jsme na pokojich s klimatizaci a televizi,lednickou,s tim jsme spokojeni,jidlo se snazime brat kde muzeme a na praci uz jsem si zvykli,volno mame dva dny v tydnu. Ze zacatku jsem delali hodne prescasy,ted uz je to ok. Celkove jsme spokojeni,mame tu partu z ceska i ze slovenska,tak chodime parit do mesta atd. Ted tu jsou zrovna rodice od Petra na tyden,tak se jim tu libi. Pro hosty je hotel hezky.Pepa si zlomil prst na schodech,tak je tri tydny off,ale domu nepojede. Ma to v dlaze,sadru mit nebude.Jinak je tu hezky a je supr ze jsme cele leto u more a v teple! Jsme spokojeni,nic neni dokonale 🙂

Zdravi David, Honza, Petr a Pepa 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?