Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Barbora K., program studium a praxe v Bournemouth, léto 2011

Dobrý podvečer do Brna!!
Děkuji Vám za email, ano dojela jsem v pořádku a vše je zatím fajn. Rodinu jsem našla, byli milí a včera jsem se stěhovala do nového bytu, který sdílím s jednou slovenkou a francouzskou. Byt je hezký a na dobrém místě, asi 5 minut od moře a cca 45 minut pěšky od centra. Akorát je to jiný byt, než jsem původně měla mít, protože landlord se nikomu neozýval. Ale vůbec toho nelituju, jsem tady maximálně spokojená, snad to tak bude i nadále. Co se školy týče, týdenní kurz byl fajn. Změna od toho, co normálně dělám. Příjemné rozšíření obzorů. Co se práce týče, bohužel bych měla začínat 2 denní training až ve čtvrtek, takže musím hodně šetřit, abych vyšla s penězi. Ale snad to bude ok. Až se trochu v práci zajedu, pokusím se poohlédnout ještě i po něčem jiném, nějaké občasné hlídání, či uklízení…ale to je až do budoucna, podle práce v Subway.To bude ode mne  asi vše, ještě jednou děkuji za optaní a přeji hezký týden!!
Ze slunného Bournemouth srdečně zdraví Barbora
bara1.jpgbara2.jpg

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?