Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Barbora H., jazykový kurz Bournemouth, léto 2014

Dobrý den,
V prvé řadě bych Vám chtěla poděkovat za úžasné tři týdny v Británii! Všechno šlo podle plánu a já jsem si zamilovala jak město, tak školu a i rodinu, se kterou jsem pořád v kontaktu. Měla jsem opravdu štěstí, protože moji spolužáci si vesměs na rodiny stěžovali, já jsem si spíš připadala jako u známých. Co se týče počasí, připadala jsem si spíš jako v Chorvatsku, což bylo taky super, protože jsme tak mohli využit úžasné pláže nejen k procházkám, ale taky k opalování. Celkově se mi můj pobyt moc líbil a jsem ráda, že jsem se rozhodla jet. Určitě se plánuji co nejdřív vrátit. Moje angličtina se o stupeň zlepšila, takže i vidím, ze to k něčemu bylo ☺️
Taky bych se chtěla zeptat na Vaši nabídku pracovat v Británii v prosinci, mohla by jste mi k tomu prosím sdělit bližší informace?
Předem děkuji za odpověď,

S pozdravem

Barbora H.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?