Barbora Č. – pracovní pobyt v Irsku

Dobrý den,

vydat se do Irska pro mě bylo velice důležité rozhodnutí. Jelikož jsem cestovala poprvé sama za prací do jiné země, určitě to nebylo jednoduché. A to je vlastně asi ten hlavní důvod proč jsem to udělala. Potřebovala jsem se překonat na další úrovni a vědět že dokážu úplně sama vstoupit do nového anglicky-mluvícího prostředí mezi cizí lidi. A aleluja tady jsem a ani to tak nebolelo.

„V hotelu kde pracuji jsou všichni zaměstnanci i nadřízení velice milí a ochotní.“

práce v Irsku

Hned první den jsem poznala pár Čechů na stejné pracovní pozici jako já a od té doby mi pobyt dělají ještě krásnější. Práce v hotelu na pozici pokojské není nějak extrémně náročná, jde jen o zvyk.
Co mi přijde super je také to, že se tu dá nádherně vydělat a ušetřit, jelikož snídaně a obědy zprostředkovává hotel pro zaměstnance zdarma a cena za ubytování je na Irské poměry opravdu nízká a to mám pokoj sama pro sebe.
Jedna z dalších věcí, které bych chtěla vyzdvihnout je místo, kde žiju.

„Městečko Killarney se pyšní nádherným, obrovským, národním parkem, takže možnost výletů je hnedka za rohem. O lidech kteří zde žijí snad ani nemluvím – jsou neskutečně milí a usměvaví, až jsem byla překvapená jak moc.“

Jsem neskutečně vděčná, že jsem se překonala, i když to vůbec nebylo jednoduché, ale stálo to za to! A když to dokázala já, dokáže to každý.
V neposlední řadě jsem velice ráda, že jsem se tento „výlet“ do Irska rozhodla řešit přes agenturu Cool Agent. Musím říci, že o mě bylo krásně postaráno od začátku až do konce. Toto byla moje první zkušenost s jakoukoliv agenturou a jsem velice ráda, jak jsem zvolila. I když se to na začátek může zdát jako velký výdaj, rozhodně to stojí za to. Vše šlo rychle a bez problémů, obsáhlé manuály, popsaný krok po kroku, skvělá komunikace, no prostě nemám co vytknout!
DĚKUJU!