Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Bára G., program COOL hospitality, léto 2019

Dobrý den, Jarko,

omlouvám se za pozdní odpověď. V Grasmere se mi moc líbí, krásná příroda, bezpečnost (dokonce ani nezamykáme hlavní dvěře domu) 😀 V práci je hodně práce (snad to nezní moc divně, už pomalu neumím mluvit česky) Opravdu se nezastavím, většinou mám od 7 do 1 a pak večer od 6 do 11. Celkově to za týden vychází na 50 hodin, což je víc, než jsem potřebovala, máme pořád full house. Kolegové v práci jsou milí, sama jsem ještě s nikým neměla žádný větší angument, ale je vidět, že vztahy na pracovišti nejsou zase tak růžové.
Ubytovaná jsem blízko hotelu v malé cottage, pokoj mám zatím sama, doufám, že mi sem nikoho v budoucnu nestrčí 😀 Okolo baráčku máme i malou zahrádku. Vesnička je malá, takže se zde nedá moc nikam jít. Zatím mi ten klid naprosto vyhovuje.
S angličtinou jsem v kontaktu každý den. Není zde nikdo jiný z Česka, proto s kolegy musím mluvit vždy anglicky.  Většina z nich jsou cizinci. Klienti jsou ovšem převážně britského původu a jelikož dělám i objednávky v restauraci, tak si občas popovídám s němi.
V dalším mailu Vám pošlu nějaké fotečky 🙂 Děkuji Vám ještě jednou za zprostředkování této skvělé životní zkušenosti! Určitě skvělého rozhodnutí nebudu litovat. Pokud byste potřebovala nějaké informace, které by Vám pomohly ve Vaší práci, klidně se na mě obraťte. 🙂
Krásný víkend
Bára

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?