Bára G., program COOL hospitality, léto 2019

Dobrý den, Jarko,

omlouvám se za pozdní odpověď. V Grasmere se mi moc líbí, krásná příroda, bezpečnost (dokonce ani nezamykáme hlavní dvěře domu) 😀 V práci je hodně práce (snad to nezní moc divně, už pomalu neumím mluvit česky) Opravdu se nezastavím, většinou mám od 7 do 1 a pak večer od 6 do 11. Celkově to za týden vychází na 50 hodin, což je víc, než jsem potřebovala, máme pořád full house. Kolegové v práci jsou milí, sama jsem ještě s nikým neměla žádný větší angument, ale je vidět, že vztahy na pracovišti nejsou zase tak růžové.
Ubytovaná jsem blízko hotelu v malé cottage, pokoj mám zatím sama, doufám, že mi sem nikoho v budoucnu nestrčí 😀 Okolo baráčku máme i malou zahrádku. Vesnička je malá, takže se zde nedá moc nikam jít. Zatím mi ten klid naprosto vyhovuje.
S angličtinou jsem v kontaktu každý den. Není zde nikdo jiný z Česka, proto s kolegy musím mluvit vždy anglicky.  Většina z nich jsou cizinci. Klienti jsou ovšem převážně britského původu a jelikož dělám i objednávky v restauraci, tak si občas popovídám s němi.
V dalším mailu Vám pošlu nějaké fotečky 🙂 Děkuji Vám ještě jednou za zprostředkování této skvělé životní zkušenosti! Určitě skvělého rozhodnutí nebudu litovat. Pokud byste potřebovala nějaké informace, které by Vám pomohly ve Vaší práci, klidně se na mě obraťte. 🙂
Krásný víkend
Bára