Au Pair Veronika – Španělsko, léto 2018

Vážená paní Kuchtová,

ještě jednou Vám moc děkuji  za zprostředkování mého letního au pair pobytu. Dnes odlétám zpátky do ČR, tak je nejvyšší čas podělit se o zážitky 🙂

Strávila jsem 5 týdnů ve Španělsku na pobřeží Costa del Sol se skvělou anglickou rodinkou, která tam jezdí každoročně na dovolenou. Náplní mé práce byl úklid bytu, hlídání dětí u bazénu a „babysitting“. Starala jsem se o dvě holky (6 a 9 let) a brzy jsem si je zamilovala, protože jsou veselé a nikdy s nimi nebyl žádný problém. Zároveň jsem měla i skvělé „host parents“, kteří se neustále zajímali o to, zda jsem v pořádku, jestli si pobyt ve Španělsku užívám apod.

Každý týden jsem měla jeden „day off“, kdy jsem mohla vyrazit na pláž nebo cestovat. Navštívila jsem tedy nedaleké město Marbella, přístav Puerto Banús a zavítala jsem i na britské území – na Gibraltar. Spoustu volna jsem ale měla i během pracovních dnů, a tak jsem mohla trávit odpoledne u bazénu nebo prozkoumávat okolí.

Zažila jsem tu i horší dny, třeba v prvním týdnu, kdy jsem si v bytě připadala tak nějak navíc, nebo kdykoliv přijela návštěva a chyběl mi osobní prostor.

Celkově si ale ze Španělska odvážím hezké vzpomínky a spoustu cenných zkušeností. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla na au pair pobyt odjet, a do budoucna určitě plánuji s agenturou Coolagent zase někam vyrazit 🙂

Přeji Vám krásný den, Veronika