Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Září 2014

Dobrý den,

Děkuji Vám za Váš e-mail a předem se omlouvám za odepsání tak pozdě, stále je co dělat. V anglii je nádherně a s rodinkou jsem také spokojená. Starám se o dvě krásné holčičky ve věku 3 a 5 let. Jsou velmi chytré, když si nevím rady se slovíčky velice rády mi pomohou a podrobně vysvětlí význam slova. S dětmi je stále plno práce ale je to spíše zábava..:-) Denně vymýšlíme jak si užít den a jak se nejlépe zabavit. Každý den se děje něco nového. Každý den mne na srdci zahřívají vyjádření holčiček ,, Veronika I love you´´ .

Odjela jsem před dvěma měsíci a musím říct, že denně mám spoustu zážitku. Žiju ve větší  vesnici (jak my tomu zde říkáme) , kde máme skromné ale dostačující nákupní centrum a cesta do středu Londýna nám také nezabere moc času. Poznala jsem tu mnoho au pair, které tu pracují a jsem velice ráda, že jsem je poznala. Díky práci au pair člověk pozná spoustu přátel z různých koutu světa. 🙂 Na začátku své cesty jsem předpokládala, že budu potřebovat slovníček, který jsem mimochodem ani nesehnala. Ale nakonec to nebylo potřeba.:-) Když si nerozumíme zjednodušíme větu případně si vše názorně ukážeme. Takže angličtiny bych se tu vubec nebála. Někteří lidé jsou milí a chápou, že Vám jazyk ještě nejde tak dobře jak by jste potřebovali.

Z velkoměsta si tu člověk krásně odpočine, pozná spoustu památek a zajímavostí angllie, sveze se na London eye, navštíví Big ben a pro nás fashon dámy nesmíme zapomenout na nákupní centra, ve kterých se skvěle  nakupuje. 😉

Děkuji Cool agency za zprostředkování cesty za dobruštvím a hodně uspěchu s dalšími au pair. 🙂

Jirkova_Photo

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?