Au Pair Verča, Velká Británie – září 2014

Dobrý den,

Děkuji Vám za Váš e-mail a předem se omlouvám za odepsání tak pozdě, stále je co dělat. V anglii je nádherně a s rodinkou jsem také spokojená. Starám se o dvě krásné holčičky ve věku 3 a 5 let. Jsou velmi chytré, když si nevím rady se slovíčky velice rády mi pomohou a podrobně vysvětlí význam slova. S dětmi je stále plno práce ale je to spíše zábava..:-) Denně vymýšlíme jak si užít den a jak se nejlépe zabavit. Každý den se děje něco nového. Každý den mne na srdci zahřívají vyjádření holčiček ,, Veronika I love you´´ .

Odjela jsem před dvěma měsíci a musím říct, že denně mám spoustu zážitku. Žiju ve větší  vesnici (jak my tomu zde říkáme) , kde máme skromné ale dostačující nákupní centrum a cesta do středu Londýna nám také nezabere moc času. Poznala jsem tu mnoho au pair, které tu pracují a jsem velice ráda, že jsem je poznala. Díky práci au pair člověk pozná spoustu přátel z různých koutu světa. 🙂 Na začátku své cesty jsem předpokládala, že budu potřebovat slovníček, který jsem mimochodem ani nesehnala. Ale nakonec to nebylo potřeba.:-) Když si nerozumíme zjednodušíme větu případně si vše názorně ukážeme. Takže angličtiny bych se tu vubec nebála. Někteří lidé jsou milí a chápou, že Vám jazyk ještě nejde tak dobře jak by jste potřebovali.

Z velkoměsta si tu člověk krásně odpočine, pozná spoustu památek a zajímavostí angllie, sveze se na London eye, navštíví Big ben a pro nás fashon dámy nesmíme zapomenout na nákupní centra, ve kterých se skvěle  nakupuje. 😉

Děkuji Cool agency za zprostředkování cesty za dobruštvím a hodně uspěchu s dalšími au pair. 🙂

Jirkova_Photo