Au Pair Tereza – Virginia, USA

V Americe jsem nyní tři měsíce a jsem stále tak nadšená jako první den. Moje HF je skvělá, upřímně jsem si nemohla vybrat lépe. Všem bych přála takovou rodinku. Začátky jsou někdy těžké než si na sebe navzájem zvyknete, ale už po chvíli jsem se tady cítila jako doma. Vše je jen o komunikaci, být navzájem upřímní, sdělovat si svoje pocity, trávit společný čas a všechno pak přijde samo. Já je beru jako vlastní rodinu a trávím s nimi i svůj volný čas, který ani nemusím…. Jednoduše protože chci a mám je ráda.  Nechci tvrdit, že je to vždy jednoduché a není mi smutno, ale právě v těchto momentech se vyplatí, když jste si s rodinou blízcí a můžete si o všem popovídat a oni Vás vždy podpoří.

Pak také nedílnou a skvělou  součástí pobytu v USA jsou noví přátelé a cestování. Zažijete tolik skvělých věcí, uvidíte spousta nových míst, na které byste se pravděpodobně nikdy nedostali ale hlavně budete mít nové přátelé z celého světa.

Pokud někdo váhá jestli má či nemá jet, rozhodně ANO! Je to skvělá zkušenost a ne každý má tu možnost, takže je třeba toho využít.