Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Virginia, USA

V Americe jsem nyní tři měsíce a jsem stále tak nadšená jako první den. Moje HF je skvělá, upřímně jsem si nemohla vybrat lépe. Všem bych přála takovou rodinku. Začátky jsou někdy těžké než si na sebe navzájem zvyknete, ale už po chvíli jsem se tady cítila jako doma. Vše je jen o komunikaci, být navzájem upřímní, sdělovat si svoje pocity, trávit společný čas a všechno pak přijde samo. Já je beru jako vlastní rodinu a trávím s nimi i svůj volný čas, který ani nemusím…. Jednoduše protože chci a mám je ráda.  Nechci tvrdit, že je to vždy jednoduché a není mi smutno, ale právě v těchto momentech se vyplatí, když jste si s rodinou blízcí a můžete si o všem popovídat a oni Vás vždy podpoří.

Pak také nedílnou a skvělou  součástí pobytu v USA jsou noví přátelé a cestování. Zažijete tolik skvělých věcí, uvidíte spousta nových míst, na které byste se pravděpodobně nikdy nedostali ale hlavně budete mít nové přátelé z celého světa.

Pokud někdo váhá jestli má či nemá jet, rozhodně ANO! Je to skvělá zkušenost a ne každý má tu možnost, takže je třeba toho využít.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?