Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Stadskanaal, Holandsko, léto 2017

Rozhodnutí stát se au-pair bylo to nejlepší, jaké jsem kdy udělala. Protože jsem studentkou střední školy, nemohla jsem si dovolit odjet ze školy na celý rok, což byl zprvu trochu problém, protože jsem nemohla najít agenturu, která by mi umožnila pobyt na dva nebo tři měsíce. Nakonec jsem napsala email slečně Emílii Kollárové z agentury Coolagent, která mi se vším pomáhala. Výběr rodiny mi trval poměrně dlouho. Nakonec jsem skypovala s dvěma rodinami. Před telefonátem jsem byla poměrně rozhodnuta vybrat si britskou rodinu, především kvůli angličtině. Ovšem holandská rodina na mě velmi zapůsobila a tak jsem se rozhodla odjet do Nizozemska. Asi jsem trochu zariskovala a dala velký význam svým pocitům z telefonátu s rodinou. A vyplatilo se! Odjela jsem v červnu. Během svého pobytu jsem stihla vidět spoustu měst, památek, přírody a potkala jsem skvělé lidi. Rodina byla úžasná – brali mně jako součást rodiny, jezdila jsem s nimi na výlety, na nákupy, na party. Mnoho lidí mi říkalo, že v této práci budu takzvaně holka pro všechno. Moje práce bylo hlídání dětí. Občas i nějaké uklízení, ovšem v přiměřené míře. Další věc jsou peníze. Odjížděla jsem s našetřenými penězi a s tím, že si to tam pojedu užít, ale nemyslela jsem si, že si budu opravdu užívat a ještě si něco si přivezu. S rodinou si dodnes dopisuji. Dali mi opravdu, co mohli. Doufám, že všechno vyjde jak má a já se za nimi příští rok pojedu podívat. Nebojte se, vyjeďte taky do světa jako au-pair. Sice to stojí pár dní nervů, ale na druhou stranu tolik zkušeností, nových zážitků a nových přátel, kolik bych tady v normálním prostředí nezískala ani za několik let…

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?